Archiwum dla Grudzień 2009

Wprowadzenie do gry

30-12-2009

Nowości na stronie PFO

30-12-2009

Z radością informuję, że na stronie PFO odżył dawno nie aktualizowany dział „Wprowadzenie do gry”. Pojawił się w nim nowy – mam nadzieję przejrzysty – artykuł objaśniający podstawowe zasady Othello.

Wierzę, że będzie on pomocą dla każdego, kto pragnie po raz pierwszy spróbować swych sił w tej wspaniałej grze. W najbliższej przyszłości planuje się zamieścić na stronie materiały, które powinny zainteresować również nieco bardziej zaawansowanych graczy. Z niecierpliwością oczekuję wszelkich krytycznych uwag, oraz sugestii dotyczących tematów, które Waszym zdaniem powinny zostać poruszone w pierwszej kolejności. Swoimi spostrzeżeniami i pomysłami możecie dzielić się z nami pisząc na adres – mariusz.torous@othello.pl

Zapraszam do lektury!

I Grand Prix Polski – wyniki

13-12-2009

W dniu 12.12.2009, tradycyjnie w Warszawie odbyła się inauguracja nowego sezonu rozgrywek othello. Organizatorem turnieju było Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych. Najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Pęczkowski, który wyższość przeciwnika musiał uznać tylko raz, podczas potyczki z Mariuszem Kazimierczukiem.

Wyniki:

Tabela turniejowa