Archiwum dla Kwiecień 2009

Ranking PFO po III GPP

25-04-2009

Po trzech turniejach Grand Prix Polski, jesteśmy dokładnie w połowie rozgrywek sezonu. Zostały jeszcze trzy - bardzo dobrze zapowiadające się turnieje, które rozstrzygną o składzie reprezentacji Polski na WOC 2009. Zgodnie z terminarzem rozgrywek najbliższa impreza pod szyldem othello odbędzie się w Gdańsku. Następnie w lipcu planowany jest turniej w plenerze, a na samym końcu, w pierwszym tygodniu września zagramy o tytuł Mistrza i Mistrzyni Polski. Tymczasem prezentuję Wam aktualny ranking PFO, który myślę, że sprawiedliwie ocenia aktualną formę zawodników oraz co ważne, częstotliwość z jaką podejmują wyzwania turniejowe. Te dwa główne czynniki wpływają na ostateczną notę w klasyfikacji generalnej. Dla zainteresowanych, regulamin premiowania dostępny jest na stronie PFO.

Klasyfikacja

Wyniki III GPP sezonu 2008/2009

23-04-2009

Po III Grand Prix Polski - podczas nieobecności Mariusza, Milosza i Dominika, swoją pozycję umocnili Paweł Pęczkowski oraz Roman Kraczyk. Jak zwykle zawody przebiegały w przyjaznej atmosferze, a po turnieju miłośnicy gry planszowej spotkali się w pubie Johny Rocker, gdzie przy głośnej muzyce rozładowali emocje związane z zaciętą rywalizacją. Dziękując wszystkim za przybycie, zamieszczam wyniki turnieju i aktualne zestawienie sumy punktów uzyskanych w bieżącym sezonie.

GPP POZNAŃ

Ranking PFO po II GPP

22-04-2009

Po dwóch turniejach sezonu 2008/2009 przy słabszej dyspozycji Mariusza Kazimierczuka liderem został Miłosz Cupiał. W pogoni za Miłoszem ruszył Paweł Pęczkowski. Czołówkę również ściga rewelacja Mistrzostw Świata – Dominik Nowak, oraz najbardziej doświadczony zawodnik polskiego othello – Roman Kraczyk.

Klasyfikacja