Archiwum dla Czerwiec 2008

Aktualne rankingi i archiwum zmian

29-06-2008

Na kilka turniejów przed końcem sezonu tabela klasyfikacyjna GPP prezentuje się następująco:

Klasyfikacja GPP

Zachęcam również do zapoznania się z podliczeniami archiwalnymi obecnego sezonu, ponieważ zawierają wszystkie zmiany rankingu PFO i klasyfikacji GPP z turnieju na turniej: http://othello.pl/media/Archiwum_PFO_29-06-2008.xls.

Przypominam, że reguła liczenia punktów rankingowych oraz punktów w klasyfikacji GPP jest prowadzona według regulaminu PFO, dostępnego pod adresem: http://othello.pl/Regulamin_PFO.zip

Klasyfikacja po GPP we Wrocławiu

21-06-2008

Wroclaw - zwyciezcy

W dniu dzisiejszym, tj. 21. czerwca 2008 roku rozegrany został we Wrocławiu dzięki uprzejmości Kacpra Pietraszka kolejny turniej GPP. Z powodu bardzo małej liczby graczy zdecydowano się na system dwukrotnie kołowy, czyli każdy grał z każdym 2 razy. We Wrocławiu partie rozgrywali: Roman Kraczyk, Grzegorz Zięba i Piotr Łoziński (znany jako hardin) i organizator – Kacper Pietraszek. Zwyciężył Roman, nie odnosząc przy tym porażki. Drugie miejsce zajął Kacper, trzecie przypadło Grzegorzowi, natomiast Piotrowi nie udało się zdobyć punktu. Z racji niskiej frekwencji w tym roku, prawdopodobnie w przyszłym sezonie zredukowana zostanie liczba turniejów GPP o połowę.

A oto aktualny ranking PFO z uwzględnieniem EGP w Kopenhadze, Sztokholmie i Gdańsku:

Ranking PFO

GPP we Wrocławiu – zaproszenie

11-06-2008

W imieniu Kacpra Pietraszka serdecznie zapraszam wszystkich na kolejny turniej krajowy w othello. Zawody GPP odbędą się w sobotę 21.06 we Wrocławiu. Miejscem potyczki będzie budynek A1 (główny gmach Politechniki Wrocławskiej) przy ulicy Wybrzeże Wyspiańskiego 27.

Herb Wrocławia

Zapisy zaczynają się od 10:15 do 10:45. Zainteresowani proszeni są o przyjście do sali 144a. Dla najlepszych zawodników przewidziane są puchary.

Telefon kontaktowy do organizatora: 691624328.