Archiwum dla Kwiecień 2007

Do wszystkich sympatyków strony

30-04-2007

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie,

czas biegnie nieubłaganie, lat przybywa, a obowiązków mam coraz więcej. Od pewnego czasu zauważyliście, że na stronie pojawiły się nowe twarze współredagujących stronę. Najdłużej robi to Miłosz Cupiał, teraz zadebiutował Mariusz Kazimierczuk i dołączy również Bartek Marciniak. Wszyscy oni bardzo wiele robią dla polskiego othello i upatruję w nich tych, którzy pobudzą swoim działaniem innych do aktywnego budowania PFO i będą popularyzować tą piękną grę.

Moja rola poza patronatem kończy się. Niestety z racji moich nowych funkcji na uczelni i wielu nowych obowiązków pełnię w tej chwili rolę malowanego prezydenta PFO. Dokończę tą kadencję organizując zawody EGP w Gdańsku i Mistrzostwa Polski. Pora na Was. Jesteś wspaniałą awangardą polskiego othello, na pewno zyskacie moje wsparcie w swoich działaniach. Pamiętajmy również, że w tej chwili najmocniejszym filarem tej gry jest Romek Kraczyk. Jestem Mu bardzo wdzięczny za to, że właściwie On wypełnia te obowiązki, które należą do mnie. On również na pewno będzie wspierać wszystkie pomysły budujące naszą othellową rodzinkę.

Życzę całej trójce pięknych artykułów na stronie, wielu sukcesów na niwie PFO i oczekuję kolejnych entuzjastów pragnących współpracować na naszej stronce. Drzwi zawsze są dla Was otwarte.

Z pozdrowieniami

Krzysiek Szyszko oldshishaq prezydent PFO

Ranking PFO na dzien 25.04.2007

25-04-2007

Drobne zmiany w rankingu PFO. Paweł Pęczkowski nadal na 1 pozycji. Ogromny skok Miłosza Cupiała na 2 lokatę, z czołówki awansował również Grzegorz Kobyliński oraz Roman Kraczyk. A oto ranking:

1 Paweł Pęczkowski Cccn 2121
2 Miłosz Cupiał Slepek 2083
3 Arkadiusz Zięba Ufo 2074
4 Mariusz Kazimierczuk Mario48 2052
5 Roman Kraczyk Romanes 2037
6 Łukasz Szyszko Hawker 1966
7 Grzegorz Kobyliński Any Key 1924
8 Kamil Lilla Yama 1920
9 Grzegorz Zięba Glon 1834
10 Wojciech Korgiel Kain 1812
11 Dominik Nowak Roo 1792
12 Piotr Tański Dzięciołek 1771
13 Bartosz Marciniak Ergt 1759
14 Magdalena Rogosz Magdania 1706
15 Daniel Zięba Gburas 1700
16 Robert Zaniewski Tolo 1689
17 Agata Woźniak Aniolecek 1675
18 Przemysław Kluz Roofer 1666
19 Kacper Pietraszek Zxa 1650
20 Marek Wilk Maji 1649
21 Robert Pierz Rob30 1630
22 Tomasz Młynek Loker 1622
23 Marcin Rossian Rosolak 1618
24 Marzena Grabowska Mazica 1616
25 Krzysztof Szyszko Oldshishaq 1601
26 Dawid Syrowiec Machine 1599
27 Piotr Nadzieja Piotren 1583
28 Tomasz Szumieluk Inzynier 1575
29 Ryszard Ratajczak Prado 1560
30 Radosław Banaszczyk Xyz 1547
31 Magdalena Rojek Anarchistka 1547
32 Łukasz Bogucki Kuki Luki 1532
33 Piotr Łoziński Hardin 1529
34 Marek Kubiszewski Mkaa 1516
35 Michał Pawlik 1499
36 Janusz Bida 1499
37 Martyna Bocian 1499
38 Monika Welenc 1499
39 Bartłomiej Jarnot Odpadek 1495
40 Paweł Agnieszczak Cochise 1490
41 Ireneusz Nowak Iras 1490
42 Łukasz Tomaszewski Boski Cezar 1488
43 Marcin Gadzinowski Batonsquad 1455
44 Maciej Poloński Lonchu 1450
45 Krzysztof Piszcz El_Piszczu 1450
46 Robert Seehafer Seehafer 1448
47 Olgierd Uziębło Olo 1447
48 Jakub Tekiela Jakub75 1435
49 Katarzyna Murawska Dama Pik 1427
50 Władysław Gadzinowski Wl99 1424
51 Marcin Pawełczyk 1424
52 Adrian Zawiasa 1411
53 Joanna Darnikowska 1411
54 Katarzyna Zięba Kibelos 1410
55 Robert Dyczkowski Trebor 1410
56 Piotr Szubert 1410
57 Zbigniew Kosim Trener 1410
58 Przemysław Puls Pulsar 1401
59 Nikodem Tylman Nicodemo 1386
60 Wojciech Bartkowiak Muchomor 1378
61 Cezary Domińczak Domino 1377
62 Sławomir Ziółkowski Slabek 1368
63 Julia Rogosz Juliania 1360
64 Wiktoria Bocian 1349
65 Damian Florczak Duży Florek 1332
66 Łukasz Maciejewski Tanaki 1329
67 Anna Hańczuch Tartara 1319
68 Agata Wołosiuk 1318
69 Piotr Dziewit Pitikier 1318
70 Klara Sadowska Lusia 1308
71 Wojciech Górecki Iceludek 1307
72 Dominika Podleśna 1305
73 Aleksander Krupski Endrju 1304
74 Artur Teresik Arturo 1293
75 Jakub Helbin Reddsiki 1277
76 Barbara Smorczewska 1274
77 Janusz Jaworki Jawi 1262
78 Szymon Graczyk Templer21 1259
79 Andrzej Sroka 1253
80 Piotr Florczak Mały Florek 1239
81 Michał Rdest Hardecorowiec 1238
82 Joanna Socha 1226
83 Piotr Kret Trufel 1211
84 Grzegorz Gryglewski Gerfix 1211
85 Tomasz Baryga Bano 1209
86 Wojciech Czech Sard 1207
87 Ewa Dziechciarczyk Miriam 1207
88 Leszek Kłyk Vonles 1200
89 Artur Pierz Archie007 1200
90 Krzysztof Chałupczyński Kkisi 1200
91 Karolina Kopera Kajka 1200
92 Małgorzata Kopera 1200
93 Katarzyna Kopera 1200
94 Witold Postrach Vitosh 1200
95 Tomasz Kołodziejski Crag 1200
96 Katarzyna Ilcewicz Hagala 1200
97 Rafał Wójcik Rwgobo 1200
98 Marcin Binkiewicz Pyton 1200
99 Sylwia Jasieniecka Laguna 1200
100 Radosław Gordon Radek Go 1200
101 Dagna Gamza Yuvanti 1200
102 Marcin Orczyk Mat_2 1200
103 Monika Maćko Monoid 1200
104 Maria Stępniewska Mamajka 1200
105 Paweł Kręczkowski Kpawel 1200
106 Remigiusz Szymański Makler 1200
107 Maciej Kieraj Halucynek 1200
108 Dutkiewicz Wypas 1200
109 Bartosz Kurzątkowski Kurczaks 1200
110 Mateusz Przychodny Matt 1200
111 Piotr Oracz Mechaniq 1200
112 Tomasz Mazur Mazzy 1200
113 Dariusz Stawarz Werniks 1200
114 Patrycja Polch Razzia 1200
115 Kamilla Rakoszek Carlinna 1200
116 Dariusz Chruścicki Fschut Słonca 1200
117 Joanna Zatorska Duli 1200
118 Konrad Sokołowski Trumaste 1200
119 Michał Buka Hub and Spoke 1200
120 Dorota Wójcik Argusds 1200
121 Rafał Olechowski Majster 1200
122 Daniel Sękielewski Dandei 1200
123 Grzegorz Karcz Pytanko 1200
124 Jan Blew Kotbert 1200
125 Anna Pochopień Aniona 1200
126 Sandra Sobota Sanderka 1200
127 Michał Mrozek Migacz 1200
128 Bartosz Filipowicz Filipek 1200
129 Michał Lewandowski Michau26 1200
130 Jacek Wiśniewski 1200
131 Artur Januszkiewicz 1200
132 Marta Hamak 1200
133 Mounira El-Mokdad 1200
134 Łukasz Piechaczek 1200

Wyniki Kopenhaga EGP 2007

25-04-2007

Świetnie spisał sie polski zespół w tegorocznych zawodach EGP w Kopenhadze.Turniej wygrał niepokonany Imre Leader, nie dając nikomu szans. Gratulacje dla Miłosza Cupiała i Mariusza Kazimierczuka za świetną postawę i znakomite miejsca na podium.

  1:  11+2.pts [914]   LEADER Imre (79) {GB}
  2:   9+0.pts [819]   CUPIAL Milosz (5725) {PL}
  3:   8+1 pts [830]   KAZIMIERCZUK Mariusz (5717) {PL}
  4:   7+0.pts [852]   FELDBORG Karsten (92) {DK}
               [837]   KORTENDIJK Albert (5012) {NL}
  6:   6.  pts [812]   LARSEN Caspar Pagh (1040) {DK}
               [793]   KOBYLINSKI Grzegorz (5719) {PL} - youth (best)
               [765]   HOBO Roel (5071) {NL}
               [749]   VALLUND Henrik (96) {DK}
               [708]   ANDRIANI Bintsa (45) {F}
 11:   5.5 pts [763]   GREGERSEN Jonas Lindholt (1046) {DK}
               [663]   KASHIWABARA Takuji (839) {F}
 13:   5.  pts [702]   KRACZYK Roman (4048) {PL}
               [662]   PRASEPTYO Linda (5159) {NL}
               [649]   BADSTED Palle (1025) {DK}
               [628]   HOETJES Tim (5215) {NL}
 17:   4.5 pts [690]   HELMES Sido (5181) {NL}
               [643]   ZIEBA Grzegorz (5711) {PL}
 19:   4.  pts [587]   MAARTENSSON Mikael (1017) {DK}
 20:   3.  pts [555]   PEDERSEN Mads (1075) {DK}
 21:   2.  pts [547]   BAK Anne-Mette (1077) {DK}
 22:   0.  pt  [562]   SNEEK Marcel (5083) {NL}

Final:
Leader - Cupiał 2-0 (34:30, 37-27)

O 3 miejsce:
Kazimierczuk - Feldborg 1-0 (39:25)