Archiwum dla Styczeń 2007

Wyniki III GP Polski 2007 w Chorzowie

20-01-2007
20 stycznia w Chorzowie odbyły się 3 zawody z cyklu GPP w Otello edycji 2007. Na turnieju nie zabrakło chipsów, jednak Mariano nie chciał ich nawet dotknąć. Dlatego też Mariusz zajął w turnieju tylko 3 miejsce. Na dodatek lunch dowieziono nam z pizzerii, a nie McDonalds’a Ale już w następnym turnieju w Siedlcach na pewno powrócimy do ukochanego króla Fast Foodów, zwłaszcza, że turniej będzie połączony z otwarciem pierwszego takiego przybytku w Siedlcach! Po kilku rundach do zwycięstwa pretendowali jedynie dwaj zawodnicy Paweł Pęczkowski cccn oraz Miłosz Cupiał slepek. Od 2 turniejów niepokonany (zaledwie jeden remis). Paweł utrzymał pierwszą lokatę, aż do zakończenia turnieju Tuż za nim Miłosz, który ostatnio czituje na drugie miejsce Dość słabo zaprezentował się zwycięzca pierwszego turnieju GP 2007 Wojciech Korgiel kain, ale to pewnie dlatego, że miał długą i męczącą podróż na turniej Z drugiej strony Bartosz Marciniak ergt pokazał, że na takiego debiutanta można liczyć i zajął wysoką 5 lokatę. Wielu z was zapewne jest ciekawych jak spisał się Grzegorz Zięba glon – przyszły mistrz Polski Otóż zajął pierwsze miejsce w kategorii połamańców Po turnieju cieniasy rozjechały się w swoje strony, a zwycięzcy turnieju do stołecznego Krakowa.

Miłosz Cupiał

A teraz kilka słów ode mnie. Dzięki Aniołeczku za wspaniale przeprowadzony turniej. To była prawdziwa promocja othello. 9 debiutantów, większość już zarażonych otkiem, piękne nagrody i sprawnie przeprowadzony turniej, to jest coś co wzbudza ogromne uznanie. Odniosłem wrażenie, że jest to turniej profesjonalny, ale my czuliśmy się jak w domu. Brawo !!!

15-01-2007

Zwycięzcą turnieju został Alessandro Di Mattei zwany również pod kurnikowym nickiem (raistlin82) w finale pokonując Donato Barnabę (dodo) 2:0 (System: 11 rund + finały). Polacy w składzie Grzegorz Zięba (_glon_) oraz Roman Kraczyk (romanes) zajęli odpowiednio 15 i 17 miejsce. Zaskoczeniem była postawa Kashiwabary który po pierwszym dniu zajmował słabą lokatę , jednak ostatecznie zajął 5 miejsce.