Archiwum dla Listopad 2006

Ranking PFO na dzień 27-11-2006

27-11-2006

Po dłuższej przerwie ukazuję się ranking PFO. Pierwsze miejsce należy do Arka Zięby. Serdecznie gratulujemy!


Lp Imię Nazwisko Nick Ranking
1 Arkadiusz Zięba Ufo 2186
2 Paweł Pęczkowski Cccn 2074
3 Roman Kraczyk Romanes 2054
4 Łukasz Szyszko Hawker 2046
5 Mariusz Kazimierczuk Mario48 1995
6 Kamil Lilla Yama 1947
7 Dominik Nowak Roo 1848
8 Wojciech Korgiel Kain 1837
9 Grzegorz Zięba Glon 1835
10 Piotr Tański Dzięciołek 1835
11 Grzegorz Kobyliński Any Key 1832
12 Marek Wilk Maji 1790
13 Miłosz Cupiał Slepek 1788
14 Magdalena Rogosz Magdania 1765
15 Robert Zaniewski Tolo 1747
16 Robert Pierz Rob30 1709
17 Daniel Zięba Gburas 1695
18 Przemysław Kluz Roofer 1683
19 Kacper Pietraszek Zxa 1655
20 Marzena Grabowska Mazica 1651
21 Agata Woźniak Aniolecek 1644
22 Ryszard Ratajczak Prado 1637
23 Marcin Rossian Rosolak 1628
24 Dawid Syrowiec Machine 1623
25 Tomasz Młynek Loker 1620
26 Tomasz Szumieluk Inzynier 1615
27 Piotr Nadzieja Piotren 1601
28 Sylwia Jasieniecka Laguna 1595
29 Krzysztof Szyszko Oldshishaq 1594
30 Piotr Łoziński Hardin 1582
31 Radosław Banaszczyk Xyz 1577
Magdalena Rojek Anarchistka 1577
33 Maciej Poloński Lonchu 1561
34 Marcin Gadzinowski Batonsquad 1551
35 Marek Kubiszewski Mkaa 1549
36 Łukasz Bogucki Kuki Luki 1544
37 Paweł Agnieszczak Cochise 1541
38 Ireneusz Nowak Iras 1523
39 Łukasz Tomaszewski Boski Cezar 1520
40 Władysław Gadzinowski Wl99 1508
41 Krzysztof Piszcz El_Piszczu 1500
42 Jakub Tekiela Jakub75 1497
43 Robert Seehafer Seehafer 1478
44 Olgierd Uziębło Olo 1475
45 Robert Dyczkowski Trebor 1447
Piotr Szubert 1447
Zbigniew Kosim Trener 1447
48 Grzegorz Gryglewski Gerfix 1444
49 Katarzyna Murawska Dama Pik 1440
50 Adrian Zawiasa 1433
Joanna Darnikowska 1433
52 Katarzyna Zięba Kibelos 1430
53 Wojciech Bartkowiak Muchomor 1421
54 Przemysław Puls Pulsar 1417
55 Wojciech Górecki Iceludek 1412
56 Łukasz Maciejewski Tanaki 1409
57 Nikodem Tylman Nicodemo 1408
58 Jakub Helbin Reddsiki 1391
59 Cezary Domińczak Domino 1383
60 Sławomir Ziółkowski Slabek 1382
61 Julia Rogosz Juliania 1369
62 Artur Teresik Arturo 1368
63 Anna Hańczuch Tartara 1353
64 Klara Sadowska Lusia 1350
65 Tomasz Baryga Bano 1350
66 Damian Florczak Duży Florek 1345
67 Piotr Kret Trufel 1340
68 Agata Wołosiuk 1335
Piotr Dziewit Pitikier 1335
70 Aleksander Krupski Endrju 1326
71 Dominika Podleśna 1316
72 Michał Rdest Hardecorowiec 1314
73 Andrzej Sroka 1306
74 Wojciech Czech Sard 1293
Ewa Dziechciarczyk Miriam 1293
76 Artur Pierz Archie007 1275
77 Szymon Graczyk Templer21 1272
78 Janusz Jaworki Jawi 1269
79 Joanna Socha 1253
80 Piotr Florczak Mały Florek 1249
81 Radosław Gordon Radek Go 1205
82 Leszek Kłyk Vonles 1200
Krzysztof Chałupczyński Kkisi 1200
Karolina Kopera Kajka 1200
Małgorzata Kopera 1200
Katarzyna Kopera 1200
Witold Postrach Vitosh 1200
Tomasz Kołodziejski Crag 1200
Katarzyna Ilcewicz Hagala 1200
Rafał Wójcik Rwgobo 1200
Marcin Binkiewicz Pyton 1200
Dagna Gamza Yuvanti 1200
Marcin Orczyk Mat_2 1200
Monika Maćko Monoid 1200
Maria Stępniewska Mamajka 1200
Paweł Kręczkowski Kpawel 1200
Remigiusz Szymański Makler 1200
Maciej Kieraj Halucynek 1200
Dutkiewicz Wypas 1200
Bartosz Kurzątkowski Kurczaks 1200
Mateusz Przychodny Matt 1200
Bartłomiej Jarnot Odpadek 1200
Piotr Oracz Mechaniq 1200
Tomasz Mazur Mazzy 1200
Dariusz Stawarz Werniks 1200
Patrycja Polch Razzia 1200
Kamilla Rakoszek Carlinna 1200
Dariusz Chruścicki Fschut Słonca 1200
Joanna Zatorska Duli 1200
Konrad Sokołowski Trumaste 1200
Michał Buka Hub and Spoke 1200
Dorota Wójcik Argusds 1200
Rafał Olechowski Majster 1200
Daniel Sękielewski Dandei 1200
Grzegorz Karcz Pytanko 1200
Jan Blew Kotbert 1200
Anna Pochopień Aniona 1200
Sandra Sobota Sanderka 1200
Michał Mrozek Migacz 1200
Bartosz Filipowicz Filipek 1200
Michał Lewandowski Michau26 1200
Jacek Wiśniewski 1200
Artur Januszkiewicz 1200
Marta Hamak 1200

Kalendarz rozgrywek othello 2006/07

22-11-2006

Kalendarz rozgrywek othello

2006 miasto rodzaj imprezy organizator
18.11 Bytom I GP Polski rozpoczęcie sezonu G. Zięba
2.12 Warszawa II GP Polski C.Domińczak
16/17.12 Barcelona I EGP
2007
13/14.01 Rzym II EGP Włoch
20.01 Chorzów III GP Polski A.Woźniak
17/18.02 Cambridge III EGP W.Brytanii
24.02 Siedlce IV GP Polski M.Kazimierczuk
17.03 Kraków V GP Polski M.Cupiał
24/25.03 Hoorn IV EGP Holandii
21/22.04 Kopenhaga V EGP Danii
14.04 Wrocław VI GP Polski K.Pietraszek
maj Poznań VII GP Polski B.Marciniak
2/3.06 Sztokholm VI EGP Szwecji
30.06/1.07 Gdańsk VII EGP Polski K.Szyszko
21.07 Kuźnia Raciborska VIII GP Polski na otwartym powietrzu R.Kraczyk
28/29.07 Bruksela VIII EGP Belgii
25/26.08 Paryż IX EGP Francji
22/23.09 Gdańsk VI Mistrzostwa Polski K.Szyszko
29/30.09 Praga X EGP Czech
20.10 Kraków IX GP Polski zakończenie sezonu M.Cupiał
listopad ???? WOC

Klasyfikacja GP Polski po I turnieju

22-11-2006

Klasyfikacja GP po 1 turnieju

Lp Imię Nazwisko Maksy Turnieje Premie zwykłe Premie spec. Suma pkt
1 Wojciech Korgiel 1 5 19
2 Arkadiusz Zięba 1 3 16
3 Paweł Pęczkowski 1 1 13
4 Tomasz Młynek 1 10
5 Roman Kraczyk 1 9
6 Miłosz Cupiał 1 8
7 Kacper Pietraszek 1 7
8 Daniel Zięba 1 6
9 Grzegorz Zięba 1 5
10 Agata Woźniak 1 4
11 Krzysztof Szyszko 1 3
12 Katarzyna Zięba 1 2
13 Łukasz Bogucki 1 1