Archiwum dla Maj 2006

Wyniki VI EGP Sztokholm 2006

30-05-2006

W 6 turnieju EGP załużone zwycięstwo dla Takuji Kashiwabary. Nasi bardzo dobrze wypadli Mariusz Kazimierczuk 9, Roman Kraczyk 10. Łukasz Szyszko i Grzegorz Zięba w 20 tce. Turniej świetnie obsadzony z udziałem 38 graczy, wyraźnie 2 po holenderskim. Jak my wypadniemy z naszym turniejem w Gdańsku?









Wyniki po 11 rundach





Lp. Imię i nazwisko państwo Punkty Brightwell




1 Takuji Kashiwabara Francja 10 919
2 Imre Leader W.Brytania 9 917
3 Michael Borassi Włochy 8 899
4 Goran Andersson Szwecja 8 891
5 Francesco Marconi Włochy 8 856
6 Martin Eng Szwecja 7,5 837
7 Christopher Andersson Szwecja 7 843
8 Geoff Hubbard Australia 7 755
9 Mariusz Kazimierczuk 6,5 845
10 Roman Kraczyk 6,5 784
11 Patrik Hirvonen Finlandia 6,5 776
12 Alexander Boe Norwegia 6 776
13 Simon Ingelman-Sundberg Szwecja 6 746
14 Johan Dovland Norwegia 6 745
15 Łukasz Szyszko 6 721
16 Daniel Rosell Szwecja 6 716
17 Josephin Akerlind Szwecja 6 673
18 Grzegorz Zięba 5,5 711
19 Erik Kroon Szwecja 5,5 676
20 Henry Aspenryd Szwecja 5 748
21 Christian Gardebrink Szwecja 5 733
22 Max Hultman Szwecja 5 725
23 Veronica Stenberg Szwecja 5 721
24 Robert Berg Norwegia 5 704
25 Christian Eriksson Szwecja 5 700
26 Bintsa Andriani Madagaskar 5 690
27 Carlo Alami Włochy 5 673
28 Roy Arnold W.Brytania 5 653
29 Elisabeth Gunnarson Szwecja 4,5 615
30 Solrun Stokke Dania 4,5 590
31 Johann Franzen Szwecja 4 652
32 Erik Johansson Szwecja 4 620
33 Krzysztof Szyszko 4 607
34 Jan Zemelka Szwecja 4 567
35 Pia Stoevring Dania 4 592
36 Marvin Semakala Szwecja 2 527
37 Bo Hellgren Szwecja 2 500
38 Anders Berglund Szwecja 1 510



Finał

Kashiwabara – Leader 2-1

31-33 36-28 40-24



O 3 miejsce

Borassi – Andersson G 1-0





Klasyfikacja końcowa

1.Kashiwabara

2.Leader

3.Borassi

4.Andersson G.

Ranking PFO na dzień 21.05.2006

21-05-2006

Prowadzenie utrzymał Arkadiusz Zięba, ale w czołowej dziesiątce niesamowity ścisk i wybór 3 kandydata na WOC w Mito jest możliwy nawet z 9 pozycji.

Lp Imię Nazwisko Nick Ranking
1 Arkadiusz Zięba Ufo 2142
2 Paweł Pęczkowski Cccn 2117
3 Roman Kraczyk Romanes 2099
4 Łukasz Szyszko Hawker 2095
5 Mariusz Kazimierczuk Mario48 2021
6 Dominik Nowak Roo 2011
7 Kamil Lilla Yama 1975
8 Grzegorz Kobyliński Any Key 1953
9 Piotr Tański Dzięciołek 1903
10 Marek Wilk Maji 1861
11 Grzegorz Zięba Glon 1838
12 Magdalena Rogosz Magdania 1791
13 Wojciech Korgiel Kain 1787
14 Robert Zaniewski Tolo 1771
15 Miłosz Cupiał Slepek 1762
16 Robert Pierz Rob30 1753
17 Daniel Zięba Gburas 1731
18 Przemysław Kluz Roofer 1696

Marzena Grabowska Mazica 1696
20 Ryszard Ratajczak Prado 1693
21 Agata Woźniak Aniolecek 1674
22 Sylwia Jasieniecka Laguna 1661
23 Tomasz Szumieluk Inzynier 1659
24 Krzysztof Szyszko Oldshishaq 1650
25 Kacper Pietraszek Zxa 1637
26 Marcin Rossian Rosolak 1636
27 Artur Pierz Archie007 1634
28 Maciej Poloński Lonchu 1633
29 Marcin Gadzinowski Batonsquad 1618
30 Grzegorz Gryglewski Gerfix 1617
31 Piotr Łoziński Hardin 1608
32 Radosław Banaszczyk Xyz 1601

Magdalena Rojek Anarchistka 1601
34 Paweł Agnieszczak Cochise 1591
35 Krzysztof Piszcz El_Piszczu 1589
36 Marek Kubiszewski Mkaa 1580

Piotr Nadzieja Piotren 1580
38 Władysław Gadzinowski Wl99 1562
39 Ireneusz Nowak Iras 1553
40 Łukasz Tomaszewski Boski Cezar 1550
41 Jakub Tekiela Jakub75 1538
42 Olgierd Uziębło Ol0 1534
43 Tomasz Baryga Bano 1524
44 Łukasz Bogucki Kuki Luki 1523
45 Wojciech Górecki Iceludek 1509
46 Robert Dyczkowski Trebor 1508
47 Robert Seehafer Seehafer 1505
48 Jakub Helbin Reddsiki 1491
49 Piotr Kret Trufel 1488

Piotr Szubert
1480
51 Zbigniew Kosim Trener 1480
52 Wojciech Bartkowiak Muchomor 1471
53 Łukasz Maciejewski Tanaki 1457
54 Adrian Zawiasa
1453
55 Joanna Darnikowska
1453
56 Katarzyna Murawska Dama Pik 1451
57 Katarzyna Zięba Kibelos 1437
58 Artur Teresik Arturo 1429

Nikodem Tylman Nicodemo 1429
60 Przemysław Puls Pulsar 1428
61 Rafał Wójcik Rwgobo 1423
62 Michał Rdest Hardcorowiec 1396
63 Wojciech Czech Sard 1394
64 Krzysztof Chałupczyński Kkisi 1394
65 Cezary Domińczak Domino 1387
66 Anna Hańczuch Tartara 1385

Ewa Dziechciarczyk Miriam 1385
68 Klara Sadowska Lusia 1384
69 Julia Rogosz Juliania 1370

Damian Florczak Duży Florek 1356
71 Agata Wołosiuk Agatita 1350

Piotr Dziewit Pitikier 1350
73 Andrzej Sroka
1349

Dawid Syrowiec
1349
75 Aleksander Krupski Endrju 1345
76 Grzegorz Karcz Pytanko 1328
77 Dominika Podleśna
1326
78 Radosław Gordon Radek Go 1323
79 Witold Postrach Vitosh 1315

Szymon Graczyk Templer21 1315
81 Dagna Gamza Yuvanti 1313
82 Jan Blew Kotbert 1302
83 Piotr Oracz Mechaniq 1294

Katarzyna Ilcewicz Hagala 1287
85 Janusz Jaworski Jawi 1276
86 Joanna Socha
1274
87 Marcin Binkiewicz Pyton 1269
89 Tomasz Kołodziejski Crag 1259
90 Piotr Florczak Mały Florek 1257

Bartłomiej Jarnot Odpadek 1257

Anna Pochopień Aniona 1251

Tomasz Młynek Loker 1243
94 Konrad Sokołowski Trumaste 1226
95 Sandra Sobota Sanderka 1225

Karolina Kopera Kajka 1221

Małgorzata Kopera
1221

Katarzyna Kopera
1221

Joanna Zatorska Duli 1221

Michał Buka Hub and Spoke 1221
101 Dorota Wójcik Argusds 1215

Rafał Olechowski Majster 1215
103 Remigiusz Szymański Makler 1200

Bartosz Kurzątkowski Kurczaks 1200

Maciej Kieraj Halucynek 1200

Mateusz Przychodny Matt 1200

Dariusz Stawarz Werniks 1200

Patrycja Polch Razzia 1200

Kamilla Rakoszek Carlinna 1200

Dariusz Chruścicki Fschut Słonca 1200

Leszek Kłyk Vonles 1200

Marcin Orczyk Mat_2 1200

Monika Maćko Monoid 1200

Maria Stępniewska Mamajka 1200

Paweł Kręczkowski Kpawel 1200


Dutkiewicz Wypas 1200

Tomasz Mazur Mazzy 1200

Daniel Sękielewski Dandei 1200

Michał Mrozek Migacz 1200

Bartosz Filipowicz Filipek 1200

Michał Lewandowski Michau26 1200

Jacek Wiśniewski
1200

Ranking PFO na dzień 21.05.2006

21-05-2006

Prowadzenie utrzymał Arkadiusz Zięba, ale w czołowej dziesiątce niesamowity ścisk i wybór 3 kandydata na WOC w Mito jest możliwy nawet z 9 pozycji.


Lp Imię Nazwisko Nick Ranking
1 Arkadiusz Zięba Ufo 2142
2 Paweł Pęczkowski Cccn 2117
3 Roman Kraczyk Romanes 2099
4 Łukasz Szyszko Hawker 2095
5 Mariusz Kazimierczuk Mario48 2021
6 Dominik Nowak Roo 2011
7 Kamil Lilla Yama 1975
8 Grzegorz Kobyliński Any Key 1953
9 Piotr Tański Dzięciołek 1903
10 Marek Wilk Maji 1861
11 Grzegorz Zięba Glon 1838
12 Magdalena Rogosz Magdania 1791
13 Wojciech Korgiel Kain 1787
14 Robert Zaniewski Tolo 1771
15 Miłosz Cupiał Slepek 1762
16 Robert Pierz Rob30 1753
17 Daniel Zięba Gburas 1731
18 Przemysław Kluz Roofer 1696

Marzena Grabowska Mazica 1696
20 Ryszard Ratajczak Prado 1693
21 Agata Woźniak Aniolecek 1674
22 Sylwia Jasieniecka Laguna 1661
23 Tomasz Szumieluk Inzynier 1659
24 Krzysztof Szyszko Oldshishaq 1650
25 Kacper Pietraszek Zxa 1637
26 Marcin Rossian Rosolak 1636
27 Artur Pierz Archie007 1634
28 Maciej Poloński Lonchu 1633
29 Marcin Gadzinowski Batonsquad 1618
30 Grzegorz Gryglewski Gerfix 1617
31 Piotr Łoziński Hardin 1608
32 Radosław Banaszczyk Xyz 1601

Magdalena Rojek Anarchistka 1601
34 Paweł Agnieszczak Cochise 1591
35 Krzysztof Piszcz El_Piszczu 1589
36 Marek Kubiszewski Mkaa 1580

Piotr Nadzieja Piotren 1580
38 Władysław Gadzinowski Wl99 1562
39 Ireneusz Nowak Iras 1553
40 Łukasz Tomaszewski Boski Cezar 1550
41 Jakub Tekiela Jakub75 1538
42 Olgierd Uziębło Ol0 1534
43 Tomasz Baryga Bano 1524
44 Łukasz Bogucki Kuki Luki 1523
45 Wojciech Górecki Iceludek 1509
46 Robert Dyczkowski Trebor 1508
47 Robert Seehafer Seehafer 1505
48 Jakub Helbin Reddsiki 1491
49 Piotr Kret Trufel 1488

Piotr Szubert
1480
51 Zbigniew Kosim Trener 1480
52 Wojciech Bartkowiak Muchomor 1471
53 Łukasz Maciejewski Tanaki 1457
54 Adrian Zawiasa
1453
55 Joanna Darnikowska
1453
56 Katarzyna Murawska Dama Pik 1451
57 Katarzyna Zięba Kibelos 1437
58 Artur Teresik Arturo 1429

Nikodem Tylman Nicodemo 1429
60 Przemysław Puls Pulsar 1428
61 Rafał Wójcik Rwgobo 1423
62 Michał Rdest Hardcorowiec 1396
63 Wojciech Czech Sard 1394
64 Krzysztof Chałupczyński Kkisi 1394
65 Cezary Domińczak Domino 1387
66 Anna Hańczuch Tartara 1385

Ewa Dziechciarczyk Miriam 1385
68 Klara Sadowska Lusia 1384
69 Julia Rogosz Juliania 1370

Damian Florczak Duży Florek 1356
71 Agata Wołosiuk Agatita 1350

Piotr Dziewit Pitikier 1350
73 Andrzej Sroka
1349

Dawid Syrowiec
1349
75 Aleksander Krupski Endrju 1345
76 Grzegorz Karcz Pytanko 1328
77 Dominika Podleśna
1326
78 Radosław Gordon Radek Go 1323
79 Witold Postrach Vitosh 1315

Szymon Graczyk Templer21 1315
81 Dagna Gamza Yuvanti 1313
82 Jan Blew Kotbert 1302
83 Piotr Oracz Mechaniq 1294

Katarzyna Ilcewicz Hagala 1287
85 Janusz Jaworski Jawi 1276
86 Joanna Socha
1274
87 Marcin Binkiewicz Pyton 1269
89 Tomasz Kołodziejski Crag 1259
90 Piotr Florczak Mały Florek 1257

Bartłomiej Jarnot Odpadek 1257

Anna Pochopień Aniona 1251

Tomasz Młynek Loker 1243
94 Konrad Sokołowski Trumaste 1226
95 Sandra Sobota Sanderka 1225

Karolina Kopera Kajka 1221

Małgorzata Kopera
1221

Katarzyna Kopera
1221

Joanna Zatorska Duli 1221

Michał Buka Hub and Spoke 1221
101 Dorota Wójcik Argusds 1215

Rafał Olechowski Majster 1215
103 Remigiusz Szymański Makler 1200

Bartosz Kurzątkowski Kurczaks 1200

Maciej Kieraj Halucynek 1200

Mateusz Przychodny Matt 1200

Dariusz Stawarz Werniks 1200

Patrycja Polch Razzia 1200

Kamilla Rakoszek Carlinna 1200

Dariusz Chruścicki Fschut Słonca 1200

Leszek Kłyk Vonles 1200

Marcin Orczyk Mat_2 1200

Monika Maćko Monoid 1200

Maria Stępniewska Mamajka 1200

Paweł Kręczkowski Kpawel 1200


Dutkiewicz Wypas 1200

Tomasz Mazur Mazzy 1200

Daniel Sękielewski Dandei 1200

Michał Mrozek Migacz 1200

Bartosz Filipowicz Filipek 1200

Michał Lewandowski Michau26 1200

Jacek Wiśniewski
1200