Archiwum dla Styczeń 2006

Aktualny ranking PFO (19.01.2006)

19-01-2006

Nareszcie jest najnowszy ranking PFO aktualizowany na dzień 19.01.2006. Ogromne słowa uznania i wdzięczności dla naszego Prezydenta Romka Kraczyka za wskrzeszenie rankingu i ogromny trud jego aktualizacji. Ranking dokładnie odzwierciedla w mojej ocenie, aktywność i osiągnięcia polskich graczy.

ImageImageImage

Trójka liderów rankingu


LP Imię Nazwisko Nick Ranking
1 Łukasz Szyszko Hawker 2208
2 Arkadiusz Zięba Ufo 2161
3 Paweł Pęczkowski Cccn 2152
4 Roman Kraczyk Romanes 2025
5 Dominik Nowak Roo 1950
6 Piotr Tański Dzięciołek 1898
7 Kamil Lilla Yama 1896
8 Marek Wilk Maji 1881
9 Mariusz Kazimierczuk Mario48 1862
10 Grzegorz Kobyliński Any Key 1833
11 Magdalena Rogosz Magdania 1823
12 Grzegorz Zięba Glon 1816
13 Wojciech Korgiel Kain 1793
14 Robert Zaniewski Tolo 1788
15 Robert Pierz Rob30 1771
16 Marzena Grabowska Mazica 1766
17 Daniel Zięba Gburas 1743
18 Bartosz Kurzątkowski Kurczaks 1736
19 Grzegorz Gryglewski Gerfix 1723
20 Ryszard Ratajczak Prado 1717
21 Robert Dyczkowski Trebor 1716
22 Artur Pierz Archie007 1701
23 Mateusz Przychodny Matt 1698
24 Tomasz Szumieluk Inzynier 1692
25 Marcin Orczyk Mat_2 1690
26 Krzysztof Piszcz El_Piszczu 1688
27 Miłosz Cupiał Slepek 1680
28 Agata Woźniak Aniolecek 1674
29 Maciej Poloński Lonchu 1661
30 Olgierd Uziębło Olo 1661
31 Kacper Pietraszek Zxa 1657
32 Krzysztof Szyszko Oldshishaq 1644
33 Marcin Gadzinowski Batonsquad 1638
34 Paweł Agnieszczak Cochise 1635
35 Piotr Łoziński Hardin 1623
36 Bartłomiej Jarnot Odpadek 1615
37 Przemysław Kluz Roofer 1614
38 Marek Kubiszewski Mkaa 1613
39 Joanna Zatorska Duli 1596
40 Władysław Gadzinowski Wl99 1584
41 Sylwia Jasieniecka Laguna 1573
42 Piotr Kret Trufel 1571
43 Tomasz Baryga Bano 1570
44 Radosław Banaszczyk Xyz 1565
45 Magdalena Rojek Anarchistka 1565
46 Marcin Rossian Rosolak 1562
47 Wojciech Bartkowiak Muchomor 1558
48 Jakub Tekiela Jakub75 1557
49 Wojciech Górecki Iceludek 1555
50 Jakub Helbin Reddsiki 1544
51 Łukasz Bogucki Kuki Luki 1532
52 Monika Maćko Monoid 1529
53 Michał Mrozek Migacz 1517
54 Szymon Graczyk Templer21 1515
55 Łukasz Tomaszewski Boski Cezar 1513
56 Piotr Szubert 1495
57 Zbigniew Kosim Trener 1495
58 Rafał Wójcik Rwgobo 1476
59 Łukasz Maciejewski Tanaki 1474
60 Wojciech Czech Sard 1458
61 Krzysztof Chałupczyński Kkisi 1458
62 Artur Teresik Arturo 1456
63 Michał Rdest Hardecorowiec 1439
64 Katarzyna Zięba Kibelos 1438
65 Cezary Domińczak Domino 1428
66 Ewa Dziechciarczyk Miriam 1423
67 Radosław Gordon Radek Go 1411
68 Grzegorz Karcz Pytanko 1409
69 Klara Sadowska Lusia 1405
70 Maria Stępniewska Mamajka 1399
71 Anna Hańczuch Tartara 1398
72 Piotr Oracz Mechaniq 1398
73 Witold Postrach Vitosh 1396
75 Bartosz Filipowicz Filipek 1390
76 Dagna Gamza Yuvanti 1374
77 Julia Rogosz Juliania 1373
78 Andrzej Sroka 1368
79 Dawid Syrowiec machine 1368
80 Jan Blew Kotbert 1367
81 Damian Florczak Duży Florek 1361
82 Przemysław Puls Pulsar 1359
83 Katarzyna Murawska Buska 1355
84 Aleksander Krupski Endrju 1354
85 Tomasz Młynek Loker 1344
86 Paweł Kręczkowski Kpawel 1338
87 Tomasz Kołodziejski Crag 1331
88 Michał Lewandowski Michau26 1327
89 Ireneusz Nowak Iras 1325
90 Konrad Sokołowski Trumaste 1324
91 Marcin Binkiewicz Pyton 1323
92 Katarzyna Ilcewicz Hagala 1317
93 Michał Buka Hub and Spoke 1299
94 Remigiusz Szymański Makler 1293
95 Joanna Socha 1284
96 Anna Pochopień Aniona 1283
97 Dorota Wójcik Argusds 1274
98 Rafał Olechowski Majster 1274
99 Karolina Kopera Kajka 1272
100 Małgorzata Kopera Kajka Średnia 1272
101 Katarzyna Kopera Kajka Mała 1272
102 Piotr Florczak Mały Florek 1260
103 Sandra Sobota Sanderka 1241
104 Dariusz Stawarz Werniks 1239
105 Patrycja Polch Razzia 1239
106 Kamilla Rakoszek Carlinna 1229
107 Dariusz Chruścicki Fschut Słonca 1219
108 Maciej Kieraj Halucynek 1218
109 Tomasz Mazur Mazzy 1209
110 Leszek Kłyk vonles 1200
111 Dutkiewicz Wypas 1200
112 Daniel Sękielewski Dandei 1200

Fotografie z GP Polski Bytom 2006

15-01-2006

Ach co to był za turniej !!!!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zaproszenie na III turniej GPP 2006 w Gdańsku

15-01-2006

Serdecznie zapraszam na I Mistrzostwa Gdańska III turniej cyklu GP Polski 2006, który zostanie rozegrany 18 lutego 2006.

Już 23 uczestników zapisało się na turniej w Gdańsku !!!!! Pierwsze Mistrzostwa Gdańska zapowiadają się wspaniale. Obsada turnieju jest już bardzo mocna. Zjeżdża niemal w komplecie krajowa czołówka graczy othello. Mając taką obsadę turniej będzie rozgrywany systemem szwajcarskim niezmodyfikowanym. Czekam na Twoje zgłoszenie !!!!!

Ważna kolejna informacja: na terenie sali konferencyjnej (miejscu gry) i w holu przy sali konferencyjnej obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania alkoholu i palenia tytoniu !!!! Natomiast na terenie Centrum Handlowego są liczne miejsca gdzie można spokojnie napić się piwa i zaplić papierosa.

Patronuje imprezie Prezes CH Manhattan Pan Prezes Wojciech Majchrzakowski.

Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim niemodyfikowanym.

Planowane jest rozegranie 7-9 rund w zależności od liczby uczestników, a w przypadku mniejszej liczby uczestników systemem kołowym. Tempo gry 25 minut na gracza.

Opłaty:

  • seniorzy 20 pln
  • juniorzy 14-18 lat 10 pln
  • młodzicy i debiutanci bezpłatnie

Nagrody:

  • puchary dla pierwszych trzech zawodników turnieju,
  • puchar dla najlepszego juniora turnieju,
  • puchar dla najlepszego zawodnika z województwa pomorskiego,
  • oraz niespodzianki przygotowane przez Pana Prezesa Majchrzakowskiego.

Rozpoczęcie zapisów od godziny 9.30 rozpoczęcie gier 10.30, przerwa obiadowa ok 12.30. Dla uczestników turnieju przewidziano zimne i ciepłe napoje.

Miejsce gry:

Centrum Handlowe Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Grunwaldzkiej 82 na Poziomie 3 w sali konferencyjnej A Pomieszczenie jest klimatyzowane http://www.gchmanhattan.pl/p3.html.

Plan dojazdu: http://www.gchmanhattan.pl/plan.html.

Rozkład jazdy SKM i ZKM: http://www.gchmanhattan.pl/rozklad.html.

Zgłoszenia na turniej proszę kierować na adres krsz@othello.pl.

Lista uczestników turnieju:

  1. Roman Kraczyk Romanes Kuźnia Raciborska
  2. Grzegorz Zięba Glon Bytom
  3. Robert Zaniewski tolo Warszawa
  4. Łukasz Szyszko hawker Gdańsk
  5. Krzysztof Szyszko oldshishaq Gdańsk
  6. Kamil Lilla _yama Bolszewo
  7. Grzegorz Gryglewski gerfix Gdańsk
  8. Łukasz Tomaszewski boski_cezar Elbląg
  9. Bartłomiej Kranz mały_uszanek Gdańsk debiutant
  10. Maciej Kranz duży_uszanek Gdańsk debiutant
  11. Arkadiusz Zięba ufo Bytom
  12. Katarzyna Zięba kibellos Bytom
  13. Wojciech Bartkowiak muchomor Koszalin
  14. Olgierd Uziebło ol0 Gdańsk
  15. Przemysław Kluz roofer Gdańsk
  16. Marcin Rossian rosolak Bydgoszcz
  17. Daniel Zięba gburas Bytom
  18. Piotr Dziewit pitkier Olsztyn
  19. Szymon Graczyk templer21 Gdańsk
  20. Koleżanka Ola Gdańsk debiutantka (dane do uzupełnienia)
  21. Miłosz Cupiał ślepek Kraków
  22. Piotr Tański dzięciołek Poznań
  23. Wojciech Korgiel kain Katowice