Archiwum dla ‘Inne’ kategoria

Wyniki pierwszego dnia OWC

24-01-2013

Po 6. rundach w top 10 znajduje się aż 6 reprezentantów Japonii :-) . Najlepszy z naszych – Dominik zajmuje ex-equo 7. lokatę ze stratą 2 punktów do prowadzącego Kazuki Okamoto, który jako jedyny zawodnik wygrał wszystkie partie do tej pory. Bartkowi udało się zdobyć 3 pkt i zajmuje ex-equo – przyzwoite 22. miejsce. Miłosz na razie bardzo słabo, ze swoimi 2 pkt dzierży 38. miejsce.

Gry i tabele można obejrzeć na stronie: http://www.o-wc.com/live, natomiast więcej opisowych informacji znajduje się na https://www.facebook.com/othelloWC.

Othello.pl powraca! Othello.pl is back!

20-04-2012

Drodzy przyjaciele,
Strona była niedostępna od dłuższego czasu, z powodu zaniedbania przez poprzedniego właściciela. Jak zauważyliście, włożyliśmy trochę wysiłku i odzyskaliśmy domenę othello.pl. Mamy nadzieję, że to był pierwszy i ostatni raz, kiedy napotkaliście problem ze stroną. Dziękujęmy za odwiedziny!

Zespół PFO

Dear friends,
Site has been not available for a long period, because former owner abandoned it. As you can see we have put some efforts and taken over domain othello.pl. Hopefully this was the first and the last time when you encounter difficulty with our site. Thank you for visiting us again!

PFO Team

Życzenia świąteczno – noworoczne

24-12-2011