Archiwum dla ‘Turnieje’ kategoria

Zaproszenie na MP 2014

28-04-2014

Serdecznie zapraszamy na oficjalne Mistrzostwa Polski w Othello współorganizowane przez Polską Federację Othello.

 
Koszt: 30 zł (w kwotę wliczone są przekąski i gorące napoje + nagrody i dyplomy dla każdego uczestnika).

Istotne informacje :
- na terenie klubu obowiązuje zakaz spożywania napojów wyskokowych
- możliwość pogrania w ping ponga
- afterparty w klubie bilardowym Winner
 
W ramach dodatkowej atrakcji przewidujemy rozgrywkę w niedostępną w Polsceedycję Othello Revolution.
 
Data:
31 maja – 1 czerwca
Początek o godzinie 11:00.

Lokalizacja:
Klub Amicus należący do Stowarzyszenia Integracja Ul. Grottgera 25a, Warszawa

Organizator: Michał Buka

Skład reprezentacji na WOC 2013

24-09-2013

W tegorocznych mistrzostwach świata w othello, które odbęda się w Sztokholmie, Polskę reprezentować będą:

1. PAWEŁ PĘCZKOWSKI – mistrz Polski
2. BARTŁOMIEJ SURY – zwycięzca GRAND PRIX POLSKI
3. MIŁOSZ CUPIAŁ – wicemistrz Polski

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

Wyniki MP Othello 2013

14-09-2013

Ostateczna klasyfikacja:
 1. PAWEŁ PĘCZKOWSKI
 2. MIŁOSZ CUPIAŁ
 3. MAREK SZAŁANKIEWICZ
 4. PIOTR TAŃSKI

 Tabela
 1  CUPIAL, MILOSZ              2074            9.5  795 444-260
 2  PECZKOWSKI, PAWEL           2189            9    856 490-224
 3  TANSKI, PIOTR               2280            8.5  804 423-281
 4  SZALANKIEWICZ, MAREK        1919            8    792 435-269
 5  NOWAK, DOMINIK              2245            7.5  785 395-309
6-7 KAZIMIERCZUK, MARIUSZ       1964            6    757 388-316
    SURY, BARTLOMIEJ            2167            6    753 402-302
 8  KRACZYK, ROMAN              1946            5.5  775 370-334
 9  MARCINIAK, BARTOSZ          1800            5    722 365-339
10  TOROUS, MARIUSZ             1785            4    642 306-398
11  NOWICKI, JAROSLAW           1400            3.5  630 258-456
12  STAWSKI, JACEK              1200            2.5  549 189-515
13  TOROUS, AGNIESZKA           1500            2    622 253-451

Półfinał:
MIŁOSZ CUPIAŁ - MAREK SZAŁANKIEWICZ 2-1
MAREK SZAŁANKIEWICZ - MIŁOSZ CUPIAŁ 39:25
MIŁOSZ CUPIAŁ - MAREK SZAŁANKIEWICZ 54:10
MAREK SZAŁANKIEWICZ - MIŁOSZ CUPIAŁ 29:35

PAWEŁ PĘCZKOWSKI - PIOTR TAŃSKI 2-1
PIOTR TAŃSKI - PAWEŁ PĘCZKOWSKII 31:33
PAWEŁ PĘCZKOWSKI - PIOTR TAŃSKI 29:35
PIOTR TAŃSKI - PAWEŁ PĘCZKOWSKI 20:44

Finał:
PAWEŁ PĘCZKOWSKI - MIŁOSZ CUPIAŁ 2-0
PAWEŁ PĘCZKOWSKI - MIŁOSZ CUPIAŁ  42:22
MILOSZ CUPIAŁ - PAWEŁ PĘCZKOWSKI 22:42

O III miejsce:
MAREK SZAŁANKIEWICZ - PIOTR TAŃSKI 1-0
PIOTR TAŃSKI - MAREK SZAŁANKIEWICZ 22:42